Dodge Journey jest najgorszy w swojej klasie według zgłoszeń konsumenckich.

W ofercie FCA pojawiła się tendencja zanikająca. (Fiat, Chrysler, Jeep i Dodge.) To jest taki paskudny mały czarny krąg wiarygodności. Podróż jest ładnym SUV-em, ale oszczędność paliwa jest niska i słabo wypada w teście małych nakładek IIHS, co nie jest pożądane w rodzinnym pojeździe.

Land Rover Discovery Sport jest najgorszy w swojej klasie ze względu na niską niezawodność.

Urok Land Roversa nadal mnie omija. Uważam, że są one zbyt drogie, a ich niezawodność zawsze była problemem. Discovery Sport nie jest wyjątkiem z czarnym kręgiem niezawodności – i nie jest nawet pojazdem FCA. Nie widzę przekonujących powodów, aby sprzeciwiać się raportom konsumenckim dotyczącym tego pojazdu. Jest to tani pojazd, który może być drogocenny.

Eskalada Cadillac jest uważana za najgorszy luksusowy model SUV na rynku przez Consumer Reports.

Dobrze, gdyby kiedykolwiek był jakiś pojazd, którego bym nie chciał, nie znalazłby się na liście, musiałaby to być Eskalada Kadyllicka. To zupełnie irracjonalne, jak bardzo podoba mi się Eskalada Kadylca. Ale fakty są po to, aby obalić moją sympatię. Uzyska czarny krąg niezawodności i otrzymuje niskie punkty za jazdę i prowadzenie. Dodatkowo, mamy szalony system rozrywkowy CUE. Zgadzam się z raportami konsumenckimi w tej sprawie.

chip tuning zawsze dobry

Wypalanie dpf a chip tuning

Chrysler Town & Country jest najgorszym mini wanem na rynku, ale jest to segment konkurencyjny. Nie jest więc tak źle.

Nie chodzi tu tylko o to, że jest to zły pojazd. Jest to pojazd o najniższej klasie w niezwykle konkurencyjnym segmencie. Chociaż znalezienie źle używanego samochodu jest najwyraźniej łatwe, trudno znaleźć źle używany mini wan. Ponadto City & Country ma średnią niezawodność, co nie jest powszechną cechą wśród pojazdów FCA. Wraz z wprowadzeniem nowego Chrysler Pacifica, należy być w stanie znaleźć dobre oferty na używane City & Count.

Chcesz zwiększyć osiągi w swoim aucie? Zregeneruj filtr DPF: https://autkowawa.pl/regeneracja-filtra-dpf/

Mitsubishi i-MieEV jest najgorszym pojazdem elektrycznym na rynku samochodów używanych według raportów konsumenckich.

Jedyną rzeczą zaskakującą o Mitsubishi i-MiEV jest to, jak udało mu się osiągnąć tak wysokie wyniki. Niedawno spędziłem dość nieszczęśliwy tydzień z tym samochodem. Jedyną rzeczą, która jest nowością, jest cena jako najtańszy pojazd elektryczny na rynku. Jak jednak wskazują raporty konsumenckie, to zaledwie krok nad wózkiem golfowym. Pracowałem kiedyś na polu golfowym. Wózki golfowe to o wiele więcej zabawy.