Szukasz najgorszych używanych samochodów? Raporty konsumenckie opublikowały listę najgorszych używanych samochodów w 10 kategoriach. Dzięki systemowi rankingowemu, możliwe jest określenie najgorszego używanego samochodu na rynku. Według raportów konsumenckich (wymagana subskrypcja) jej całkowita ocena daje pełną perspektywę dla najgorszego używanego samochodu w każdej kategorii. Sprawozdanie przygotowane przez Konsumentów odnosi się do roku 2016, ale to, co czyni te nowe samochody złymi, to brak aktualizacji w latach. Innymi słowy, ich używane odpowiedniki samochodów też nie będą dobrymi samochodami.

Interesuje mnie kupowanie jednego z tych używanych samochodów? Przed zakupem pojazdu należy przeprowadzić kontrolę, ponieważ większość z nich jest oceniana na niską niezawodność.

2014 Mitsubishi Mirage jest najgorszym używanym subkompactem na rynku.

Raporty o konsumentach pukają ten samochód Mitsubishi Mirage’ a za trzycylindrowy silnik oraz, co określa mianem szarego i nieistotnego wnętrza. Jednak powinieneś być w stanie znaleźć dobre oferty na jeden. Po stronie plusów, dostaje on średnią ocenę za niezawodność, co nie jest aż tak powszechne wśród tej listy najgorszych używanych samochodów.

Usuwanie DPF – chip tuning w praktyce

Kompaktowe rozwiązanie o niskiej wydajności

Fiat 500L jest uznawany za najgorszy samochód na rynku przez raporty konsumenckie.

To jest ten samochód, który według sprawozdań konsumenckich jest najgorszy z najgorszych. Ma najniższy wynik spośród wszystkich 10 najgorszych samochodów (i tym samym najgorszy na liście). Najbardziej niepokojące o wynik z raportów konsumenckich jest jego wiarygodność, która jest czarnym kołem. To jest najgorsza ocena niezawodności, którą agencja testująca może dostarczyć produkt. Ponadto, istnieje fakt, że jego obecni właściciele zdają się nie lubić go tak bardzo.

wypalanie dpf poprawi jakość jazdy

Sedan Chrysler 200 jest uznawany przez raporty konsumenckie za najgorszy używany samochód średniej wielkości na rynku.

Duża skarga na ten średniej wielkości sedan wynika z jego niezawodności oraz obaw związanych z dziewięciobiegową transmisją. Chrysler już od dłuższego czasu pracuje nad transmisją. Wystarczy dać zużywany kupujący samochód pauzę. Ocena różni się w zależności od opcji silnika. Może to być dobrym rozwiązaniem jako certyfikowana własność wstępna.

Mercedes-Benz CLA250 jest najgorszym w swojej klasie według raportów konsumenckich.

Ten czarny krąg niezawodności znowu wzrasta, co niepokojąco odbija się na luksusowym samochodzie, jakim jest Mercedes-Benz CLA250. Jest sens, że nie powinieneś płacić za więcej problemów. Raporty konsumenckie wskazują również, że poziom zadowolenia właścicieli jest poniżej średniej. Po raz kolejny, luksus nie powinien być równoznaczny z niezadowoleniem.

Lincoln MKS jest najgorzej oceniany w średniej wielkości segmencie luksusowym według raportów konsumenckich.

Przynajmniej średnia niezawodność jest średnia dla systemu Lincoln MKS. Problemy związane z tym samochodem mają więcej wspólnego z jego wyrafinowaniem, przestrzenią wnętrza i, szczerze mówiąc, jego wiekiem. Wszystko po prostu czuje się przestarzałe w MKS-ie. To sprawia, że jest to przegrany na konkurencyjnym rynku średnich rozmiarów, luksusowych sedanów. Istnieją lepsze oferty o średniej wielkości, niemal luksusowych sedanów z Hyundai i Kia, które wychodzą poza MKS.